Cайт УФБ  

Будівництво притулку Happy Paw

БО "БФ "ЩАСЛИВА ЛАПА"

Будівництво притулку Happy Paw

Рік: 2016

Притулок розрахований на 100 песиків і 80 котиків. На території притулку є просторі вольєри та будиночок для котиків. На реалізацію проекту будівництва притулку Happy Paw було витрачено 427 746,61 грн.

На урочисте відкриття притулку завітали учні школи №195 м. Києва, яким дуже сподобалось проводити час із пухнастиками.  Щире бажання дітей допомагати та спілкуватися з тваринками й надалі, стали  поштовхом для проведення регулярних безкоштовних екскурсій для школярів протягом навчального року 2016-2017.

Усі песики притулку Happy Paw були прочіповані та внесені до єдиної міжнародної бази. Збір коштів на чіпи здійснювався на платформі УББ протягом двох місяців в рамках проекту «Біжи зі мною і я не загублюся». До збору коштів на реалізацію проекту долучились співачка Onuka (Ната Жижченко), The Maneken (Роман Філатов), керівник бізнесу кормів для тварин компанії Purina Марк Ель Хоурі, художниця Анна Свірська, Валентина Данілова та Vados Kal'vados. На реалізацію проекту було витрачено 33 140 грн, із яких 12 403 грн. було зібрано на Фандрайзинговому марафоні та передано у фонд. Для усіх підопічних фонд проводить вакцинації та стерилізації.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.