Cайт УФБ  

Аукціон проектів

БО "БФ "ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА"

Аукціон проектів

Рік: 2017

У Вінниці вже другий рікпоспіль проходить «Аукціон проектів» від БФ «Подільська громада», де представники місцевого бізнесу та активні громадяни демонстрували, що не лише успішні, а ще й соціально відповідальні і можуть матеріально підтримати соціальні ідеї вінничан.

У 2017 році більше 60 представників вінницького бізнесу, громадських організацій та структур прийшли на «Аукціон», аби власними грошима підтримати нові проекти. Автори ініціатив мали лише п’ять хвилин аби  якнайкраще презентувати свою ідею та отримати підтримку: і танцювали, і розповідали вірші, і наводили статистичні дані та навіть малювали піском.

У свою чергу представники бізнесу піднімали картки, на яких була написана певна сума грошей, яку вони  готові інвестувати і таким чином підтримати  той чи інший проект.

Кожен проект мав т.зв. «амбасадора» – людину, яка профінансувала проект більш ніж на 3000 гривень. Це також основний спонсор, який  надає різнобічну підтримку проекту та веде його до реалізації. Окрім амбасадорів, проекти мали ще й корпоративних та індивідуальних донорів, які платили не менше 700 та 300 гривень відповідно.

Цього року Аукціон проектів підтримала також і програма Активні Громадяни, Британської ради. 

Загальна сума на яку реалізовуються 5 проектів складає - 95 600 грн.

Проекти, які були підтримані:

  • Проект «Lapkam.com | Шанс для тварин з притулків»
  • Проект «Діагностика мовлення дітей у логопункті LogoClub»
  • Проект «ProАктивні»
  • Проект «Еко-реабілітація»
  • Проект «Кожна дитина – успішна!»