Cайт УФБ  

Освітній проект

БО "БФ "ЩАСЛИВА ЛАПА"

Освітній проект

Рік: 2018

 

 

 28708 «уроків доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин пройшли в школах 14 регіонів України починаючи з 2013 року. Під час їх проведення більше 681580 школярів дізнались про правила і культуру догляду та вигулу домашніх улюбленців, діючі в Україні та світі правові норми, що стосуються тварин, а також в доступній формі познайомились з поняттями «чіпування», «стерилізація», «адресник» та довідались про можливості кожного долучитися до вирішення проблем бездомних тварин. Навчально-методичні матеріали за якими проводяться заняття мають гриф Міністерства освіти і науки України  «Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти».

Крім «уроків доброти» в рамках проекту проведено більше 20 благодійних акцій спрямованих на практичну допомогу тваринам у притулках по всій Україні: збір та передача корму, круп та ліків; виготовлення іграшок, лежаків для собак та котів; розповсюдження інформації про загублених тварин, та тварин, що потребують нових господарів. Результатом благодійних акцій є передача до притулків для тварин та зооозахисних організацій України більше 9 тон харчів та ліків, а також більше 400 іграшок та лежаків для котів і собак.

У 2015 році проект «Біоетика» став фіналістом Всеукраїнського конкурсу «Best social projects of Ukraine» в номінації «Кращі соціальні проекти України». У 2016 році - переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2016», в номінації «Інновації в благодійності».

 

Сьогодні проект успішно реалізується в містах: Вінниця, Житомир, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Бахмут, Краматорськ.

Перпективи розвитку проекту "Біоетика" ми бачимо в таких напрямках:

- друк навчально-методичного посібника, з готовими конспектами виховних заходів, спрямованих на виховання у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

- розширення географії автономної роботи педагогів за проектом «Біоетика».

- здійснення просвітницької роботи з молоддю, спрямованої на формування культури поводження з тваринами і профілактику жорстокого ставлення до них.

- діджиталізація проекту "Біоетика".

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.