Cайт УФБ  

Успішна психологічна реабілітація та влаштування дітей-сиріт у нові родини

Благодійна організація «МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ»

Успішна психологічна реабілітація та влаштування дітей-сиріт у нові родини

Рік: 2017

Центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей" - це унікальне місце, де рятують діток, яких кинули батьки, яких забрали у батьків алкоголіків та нарокоманів, які просто були на вулиці.

Це заклад соціального захисту дітей недержавної форми власності, призначений для тривалого перебування/проживання дітей віком до 14 років, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової, інших видів допомоги, сприяння у подальшому влаштуванні дітей; надання соціально-правової та психологічної допомоги сім’ям з дітьми.

Центр забезпечує підтримку дітей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та реалізує право дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання.

У 2018 році виповнилось 11 років нашому Проекту. За цей період допомогу отримали 420 дітей та їх сімей, а також була надана допомога близько 3 200 особам у вигляді консультацій, круглих столів, супервізій тощо.

Важливим якісним показником є повернення/влаштування дітей в сім’ю: 98% від загальної чисельності дітей. Завдяки ефективному здійсненню процесу реабілітації дітей та систематичному супроводу сімей 97% нами повернених/влаштованих дітей до сьогодні проживають в сім’ях.

 

Одним із інноваційних досягнень Центру є напрацювання алгоритму процесу реабілітації дітей, якого не існує на сьогодні в Україні. На етапі завершення є методичні рекомендації щодо організації та здійснення соціально-психологічної реабілітації дітей. 

Тільки у 2018 році 41 дитина пройшла реабілітацію в нашому Центрі та знайшли люблячю родину. 

 

 

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.