Cайт УФБ  

Свято круглий рік

Благодійна організація «МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ»

Свято круглий рік

Рік: 2017

День народження – це свято, яке має бути в житті кожної дитини. Це день, коли всі дітки чекають на диво, подарунки та святковий торт. Мета цієї події – зробити справжнє свято іменинника для діток з Центру допомоги «Місто щасливих дітей». 

Проект «Свято круглий рік» - це ініціатива наших друзів та партнерів – великої четвірки ресторанів МАМА МАНАНА, Чачапурі та Мама Гочі.. Кожного місяця двері цього прекрасного грузинського ресторану будуть відкриті для всіх підопічних нашого Центру задля святкування Дня Іменинника. Кожного місяця протягом року ми будемо вчитися готувати грузинські страви, гратися з аніматорами, приймати участь у цікавих і корисних майстер-класах та отримувати подарунки своєї мрії.

Центр "Місто щасливих дітей" з 2007 року допомагає знедоленим дітям. У Центрі такі дітки знаходять притулок і нарешті потрапляють у безпечне місце. Головна мета Центру - це турбота про дитину, створення для нього атмосфери сімейного затишку, забезпечення всім необхідним для повноцінного та всебічного розвитку, поки дитині не знайдеться родина. Ми допомагаємо знайти кожній дитині таку сім’ю, в якій хотілося б жити самому. 

Для психологічної реабілітації малюка так важливо мати щасливі дитячі хвилини радості. Тим паче, що багато діток Центру навіть і не знають, що таке свято День Народження. 
Кожного місяця на сторіночках наших подій кожен зможе прийняти участь у святкуванні наших днів народжень та стати частиною справжнього свята дитинства. 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.