Cайт УФБ  

Дорога до серця спільно з компанією WOG

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Дорога до серця спільно з компанією WOG

Рік: 2017

Щороку в Україні народжується близько 4 500 дітей із вадами серця, більшість з яких потребує хірургічного втручання. І потреби кардіоцентрів на обладнання можуть сягати від 500 тисяч грн і більше, а потрібні вони по всій Україні! Саме тому вже більше 7 років компанія WOG та Українська Біржа Благодійності проводять акцію "Дорога до серця". За цей час зібрано більше 7 млн грн, на які купили або відремонтували обладнання для дитячих кардіоцентрів чи кардіовідділень Києва, Дніпра, Ратного, Ковеля, Первомайська, центральних районних лікарень Волинської області та інших міст і селищ України.

У 2017 році компанія WOG підтримала проектів на платформі ubb.org.ua на загальну суму 2 039 404,5 грн. 

Зібрані кошти були витрачені на закупівлю медичного обладнання для Старовижівської, Маневицької, Турійської, Любешівської та Шацької центральних районних лікарень Волинської обл., Херсонської дитячої обласної  клінічної лікарні та для Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова і Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в м. Києві.

https://ubb.org.ua/uk/project/3114/ - літня акція 2017р.

https://ubb.org.ua/uk/project/3646/ - зимова акція 2017р.

Це не просто благодійний проект допомоги дітям з вадами серця. Це інноваційний проект, в якому кожен з нас може змінити дитяче життя, творити добро та залучати до цього оточуючих. І для цього треба тільки купити символічне сердечко-наліпку вартістю 5 грн на будь-якій АЗК WOG чи у WOG CAFE або ж перерахувати кошти на сторінці проекту на сайті УББ.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.