Cайт УФБ  

Різдвяний Кураж Базар Благодійний

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Різдвяний Кураж Базар Благодійний

Рік: 2017

Починаючи з 2014 року, декілька разів на рік в Києві проходить найбільша барахолка країни - Кураж Базар. На кожному заході є обов'язкова благодійна складова - #помагаюнакураже, а раз на рік Кураж Базар організовує повністю Благодійну Барахолку, весь прибуток з якої йде на різні соціальні проекти допомоги дітям: соціалізацію дітей з інвалідністю, допомогу дітям з вадами серця і передчасно народженим малюкам. За 4 роки вже вдалося допомогти на суму більше 4,6 млн гривень.

Цього року Кураж Базар влаштував різдвяну казку для сотні дітей, чиї батьки перебувають у складному фінансовому становищі і не мають змоги виконати новорічні мрії своїх малюків і взяв на себе місію виконати заповітні бажання дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей з інвалідністю та тих, хто має потребу в любові і турботі. 

Було зібрано 388 766 гривень на подарунки для 30 вихованців центру "Місто щасливих дітей", 13 дітей з реабілітаційного центру "Sunshine", 79 підопічних фонду "SOS Україна", 7 дітей під опікою БФ "Запорука" і 22 дітей, які перебувають під опікою БО "Бачити серцем". Також частина цих коштів врятувала маленьке сердечко 2-річної Білоконь Аміни, котра має вроджену ваду серця і успішно пережила операцію з встановлення оклюдеру.  Крім цього, було придбано 2 вакуумні системи, 2 датчики пульсоксиметрії, 2 тонометри та 2 електронні ваги для Іршавської районної лікарні, 10 колб-зволожувачів для Івано-Франківського Обласного перинатального центру та 3 матрацики з підігрівом для Бердянського територіального медичного об’єднання., а ще 60 комплектів постільної білизни для діток, які знаходяться на лікуванні в Долинській міській дитячій лікарні.

https://ubb.org.ua/uk/project/3513/- 1 проект (подарунки та Білоконь Аміна)

https://ubb.org.ua/uk/project/3498/ - 2 проект (постільна білизна)

https://ubb.org.ua/uk/project/3610/ - 3 проект (допомога Нетерплячкам)

https://www.youtube.com/watch?v=3st0sTu-2ss – ТВ-сюжет на каналі СТБ.

https://www.youtube.com/watch?v=g2v9n1lOPWY - ТВ-сюжет на каналі ICTV.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.