Cайт УФБ  

1 червня – День щасливої дитини

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

1 червня – День щасливої дитини

Рік: 2017

У Центрі проживають та виховуються діти, яких забрали від батьків із соціальними проблемами, аби врятувати від антисанітарії, алкогольної чи наркотичної залежності, психіатричних проблем дорослих, насильства, поганого харчування і навіть голодування. Кожен малюк пережив свою трагедію, але потрапивши до Центру має шанс на щасливе майбутнє, адже отримує все необхідне, починаючи від харчуванням, проживанням, навчанням та медичної допомоги до найголовнішого - соціально-психологічної реабілітації.

Надважливим аспектом є стан здоров'я цих дітей. Саме тому оздоровлення в курортно-лікувальних закладах не просто рекомендоване, а й необхідне для них. Зазвичай ми намагаємося оздоровлювати дітлахів в екологічно чистій місцевості, у санаторіях з лікувальними процедурами та масажем.

Тому цього літа, 1 червня до Міжнародного дня захисту дітей, ми організували для них справжнє свято з цікавими розвагами та смачними подарунками і зібрали 166 950 гривень на їх оздоровлення в дитячому санаторії «Лісова пісня» протягом 21 дня у липні. Це дозволить закріпити ефект екстреної медичної допомоги, яку вони отримують в Центрі протягом осінньо-весняного періоду, провести профілактику захворювань та активізувати процеси зміцнення імунітету і регенеративних можливостей дитячого організму, задля зменшення кількості рецидивів хронічних захворювань протягом нового навчального року. Також діти знайомилися і спілкувалися з іншими дітками і дорослими, що дуже важливо для їх соціально-психологічної реабілітації.

https://www.youtube.com/watch?v=dQtYQ-a2F6w - ТВ-сюжет на каналі СТБ.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=oSMRGLxb7Y4 - ТВ-сюжет на каналі ICTV.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.