Cайт УФБ  

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017

Рік: 2017

Весною 2017 року Українська Біржа Благодійності виступила головним благодійним партнером Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 та організувала Фандрайзинг марафон. Відомі та ініціативні люди, лікарі, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній та навіть навчальних класів долучилися до цієї спортивно-благодійної ініціативи та стали обличчями проектів - фандрайзерами, закликаючи своїх друзів вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти на обрані ними проекти. Традиційно нас підтримали також відомі українці: спортсмени, зірки шоу-бізнесу та телебачення, журналісти та громадські діячі, серед яких Соломія Вітвіцька, Власта Шовковська, Наталія Самойленко.

Було зібрано 554 157 гривень на медичне обладнання для відділень передчасно народжених дітей у 5 міст України, протези для ветеранів АТО, реанімаційне та рентген-обладнання для проведення надскладних операцій на серці та ін.

Другий рік поспіль ми об’єднали тисячі небайдужих людей, що готові змінювати себе та світ на краще.  Ми зібрали фандрайзерів, які особистим прикладом показали, що спільними зусиллями  можна вирішити дуже багато різних соціальних проблем.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.