Cайт УФБ  

Молодіжний банк ініціатив «NEW WAY» Березані

БО "ФОНД ГРОМАДИ БЕРЕЗАНІ"

Молодіжний банк ініціатив «NEW WAY» Березані

Рік: 2017

«Фонд громади Березані» вирішив спри­яти зростанню нових громадських лідерів Бе­резані, створивши у 2014 році моло­діжне крило організації - Молодіжний банк ініці­атив (МБІ). Банк нестандарт­них ідей, надзвичайних проектів молодих та іні­ціативних людей, які го­тові допомагати іншим людям та місцевій гро­маді.

Беручи участь у роботі МБІ, молодь отримує досвід управління проектами, прийняття фінансових рішень, роботи в команді, зміни місцевого середовища, практичного втілення ідей та багато іншого.

Мета програми: виховання активної позиції молоді,  її залучення до вирішення соціально значущих питань та спонукання до самореалізації через втілення власних ідей і проектів.

В Україні офіційним пред­ставником Міжнародної моделі громадських іні­ціатив для молоді «Мо­лодіжний Банк Ініціатив» (YouthBank International) мережі YouthBank International є ІСАР Єд­нання.

Щотижня молодь має можливість зібратися у дискусійному майданчику. Щороку будує дерево соціальних молодіжних проблем та виявляє найнагальніші з них. Молодь проводить фандрейзингові акції на підтримку власних ідей й проектів та реалізує їх на практиці.

Діяль­ність молоді підтриму­ється міською владою, вітається громадою і має відчутну підтримку міс­цевого бізнесу. Членів МБІ запросили до участі у засіданнях виконкому та сесіях міської ради.

В 2017 році запровадили зустрічі з відомими та успішними людьми. З нашою молоддю вже зустрілись Перший космонавт  України Леонід Каденюк, всесвітньо відомі митці Анатолій Гайдамака, Микола Білик, генерал армії України Микола Маломуж.

Коли активістів нашо­го молодіжного банку запитали, для чого ця діяльність їм, вони від­повіли: «Я відчула себе значимою!», «Я побачив, що вже тепер можу щось велике робити сам!». Така молодь змінює дорослий світ навколо себе! І це дуже надихає, бо одна справа «повчати» молодь, як вона повин­на жити, а зовсім інша – підтримати їх ідеї, до­помогти їм повірити, що від кожного з них багато залежить!

За підсумками «Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні – 2017», що проводився Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики у номінації «Сприяння становленню нових громадських лідерів» програму БО «Фонд громади Березані» Молодіжний банк ініціатив «New Way» визнано переможцем.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.