Cайт УФБ  

Духовна скарбниця

БО "ФОНД ГРОМАДИ БЕРЕЗАНІ"

Духовна скарбниця

Рік: 2017

В 2017 році завершено монтаж та облаштування території навколо пам’ятника Великому Кобзареві Т.Г. Шевченку, будівництво якого проводилось в кінці 2016 року.

Розпочато будівництво пам’ятника Воїнам, що полягли за Незалежність України.

Організовано та проведено:

§ фотовиставку «Благодійність в Березані», де були представлені роботи з архівів нашого Фонду.

§    фотовиставку «Благодійність в об’єктиві». Фотовиставка «Благодійність в об’єктиві» – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 500 світлин, які надійшли з усіх куточків України на VІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність в об’єктиві», що проходив з ініціативи Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.  Експозиція виставки у Березані відвідало понад тисяча глядачів. Виставка організована спільно з Українським форумом благодійників у міському Будинку культури.

§    за сприяння «Фонду громади Березані» Галину Рих – берегиню історії Березані, заслуженого працівника культури України, ім’я якої внесено до Національного Реєстру Рекордів України як найповажнішого за віком директора музею нагороджено медаллю Світового конгресу українців “200 років з дня народження Тараса Шевченка” за значний особистий внесок у популяризацію творчої спадщини та вшанування Кобзаря.

§ загальноміський захід «Урок Толерантності»,  з метою зацікавити учнів темою взаємовідносин між людьми, спонукати до творчого пошуку й ініціативи; дати загальне уявлення про багатоманітність людства і людської культури; ознайомити учнів молодших класів з поняттям «толерантність», виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення про толерантну поведінку; виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів; розвити комунікативну культуру спілкування і взаєморозуміння; формувати терпимість до відмінностей між людьми. Більше трьохсот маленьких березанців вітали делегацію представників ГО «Африканської  ради в Україні» з п’яти країн світу. Дітей ознайомили з основними принципами толерантності, розповіли про Африканський континент та про звичаї різних країн Африки, провели пізнавальну вікторину та вручили призи. Особливе захоплення у дітей викликав майстер – клас африканського танцю.

§    виставку картин Ук Дара Чана, українського художника камбоджійського походження, яка проходила у приміщенні Фонду.

Підтримано ряд загальноміських заходів у т.ч.: панахида пам’яті Героїв Небесної Сотні та за загиблими в зоні АТО; День захисту дітей; День міста, новорічні свята.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.