Cайт УФБ  

Пішла, щоб повернутися

Благодійний фонд "Квітна"

Пішла, щоб повернутися

Рік: 2017

«Пішла щоб повернутися» — проект для комерційних, державних та громадських організацій, мета якого — щорічний оплачуваний вихідний для кожної жінки, яка працює. Цей день вона зможе присвятити відвідуванню мамолога. Квітна в рамках проекту «Пішла, щоб повернутися» закликає керівників усіх масштабів дати співробітницям своїх компаній один вихідний день на рік, щоб жінки могли пройти життєвоважливе обстеження у мамолога. До ініціативи активно долучаються компанії та виступають з готовністю потурбуватися про здоров’я співробітниць.

За статистикою, кожен день 39 жінок дізнаються про свій діагноз – рак молочної залози, лише 18 зможуть подолати недугу. Разом з тим, рак грудей можна повністю вилікувати, якщо його вчасно діагностувати. Зробити це можна завдяки мамографії, яку обов’язково потрібно проходити раз на рік. Та, на жаль, більшість жінок залишають своє здоров’я на другому плані, соромлячись відпрошуватися з роботи для відвідування лікаря. А це 12 млн. українок, що складає 60% працівників України.

Лише завдяки ранній діагностиці та превентивним заходам рівень смертності від раку молочної залози в Україні можна знизити на 30%. А це понад 2000 врятованих життів чиїхось матерів, дружин, сестер.

БФ «Квітна» звертається до керівників усіх рівнів долучатись до проекту та піклуватись про здоровя своїх співробітниць. Взяти участь у проекті просто, потрібно лише заповнити анкету на сайті проекту  та виділити один оплачуваний вихідний день у році для співробітниць, які вони використають на проведення обстеження у мамолога.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.