Cайт УФБ  

Гарні груди — здорові груди

Благодійний фонд "Квітна"

Гарні груди — здорові груди

Рік: 2017

Українська beauty-блогер Наташа Наффі спільно з Благодійним Фондом «Квітна» зняли соціальний ролик, щоб в черговий раз привернути увагу громадськості до проблеми захворюваності на рак молочної залози в Україні.

Щогодини від раку молочної залози в Україні помирає одна жінка, а майже 17 тисяч наших співгромадянок щорічно чують цей страшний діагноз.

Beauty-блогер Наташа Наффі в свою чергу зазначає, що про красу не можна говорити поверхнево. «Краса  — це фізичне і моральне здоров’я душі і тіла, а зовнішня краса — це лише її складова частина», — розповідає beauty-блогер.

Цікаво, що в ролику знялася реальна дівчина, яка перенесла операцію на грудях у зв’язку із захворюванням на РМЗ і проходить на даний момент складне лікування.

Соціальний ролик викликав бурхливе обговорення в мережі:

Lee Ga: «Я відразу зрозуміла, коли ще сорочка не була розчплена! мою матусю це торкнулося 3 роки тому. вона після видалення відразу поставила імплант, чому дуже рада!»

Олена Копилова «Жахливе відео, особисто мені було неприємно ось так відразу побачити, то що взагалі ніхто не повинен бачити. Неприємні емоції після перегляду».

Євгенія Ковальова «Сильне відео. Всім здоров’я і гармонії з собою. Дякуємо».

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.