Cайт УФБ  

Допомога поруч

БО "ВПЛИВ" (до 15.07.2021р. БО «ФОНД РОДИНИ НЕЧИТАЙЛО»)

Рік: 2015

Соціально-благодійний проєкт «Самотужка Плюс»:

В 2020 році Фонд продовжив підтримувати родини, у яких не вистачає власних коштів на проходження тривалих курсів фізичної реабілітації дитини. Проєкт «Самотужка Плюс» впливає на доступність реабілітаційних послуг, працює на впевнене «завтра» дітей з ДЦП та іншими вадами опорно-рухового апарату, підтримує родини на шляху до здоров’я дитини.

Протягом 2020 року в рамках проєкту 64 дитини пройшли реабілітацію за кошти благодійників. Цими маленькими трудяжками відпрацьовано більше 2500 годин занять. Грошовий еквівалент допомоги – 800 тис. грн.

При такій взаємодії дитина має змогу не переривати заняття через брак коштів, а родина отримує підтримку та певний фінансовий «передих», щоб акумулювати власні ресурси чи знайти нові можливості для оплати тривалих курсів реабілітації. У цій системі на результат працюють всі: дитина, реабілітологи, фонд, батьки, приватні благодійники.

 

Співпраця з Інститутом ім.Філатова:

Продовжилася співпраця Фонду з Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова в рамках партнерського проєкту «Хочу бачити. Південний регіон». В 2020 році наші зусилля були спрямовані на створення Центру запобігання дитячої сліпоті при Інституті ім.Філатова: Фонд придбав необхідне обладнання та допоміг з ремонтом приміщення.

Центр створено для надання оперативної допомоги дітям з ретинопатією недоношених та іншими вадами очей, а також подальшого комплексного спостереження за офтальмологічним здоров’ям дитини. Щороку близько 2500 дітей з проблемами зору зможуть проходити там обстеження та лікування.

Протидія COVID-19 Нові виклики 2020 року, пов’язані з COVID-19, внесли свої корективи і в роботу Фонду. Було вкрай важливо убезпечити роботу лікарів і соціальних працівників, які перебували на передовій, і створити безпечні умови для пацієнтів, які не можуть відкласти лікування в зв'язку з карантином. Протягом року Фонд оперативно допомагав у закупівлі засобів захисту для лікарів і пацієнтів медичних установ (НІР, Інститут Філатова та ін.) і наших партнерів – соціальних установ Черкаської області, а також забезпечив кисневими концентраторами Коблівську амбулаторію Миколаївської області.

     Бюджет 2020 року: 5,2 млн грн

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.