Cайт УФБ  

Всеукраїнський урок доброти

БО "БФ "ЩАСЛИВА ЛАПА"

Всеукраїнський урок доброти

Рік: 2018

Враховуючи складну ситуацію, що склалась сьогодні в Україні у сфері поводження з домашніми тваринами та регулюванні чисельності безпритульних тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» Міністерство освіти і науки України рекомендував закладам загальної середньої освіти та професійно-технічним навчальним закладам долучитись до проведення 1-4 жовтня 2018 року «Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (відзначається 4 жовтня). Матеріали для проведення уроку були викладені в методичному посібнику БО БФ «Щаслива лапа» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який можна було завантажити за посиланням – goo.gl/kTBoVP. Посібник схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України №22.1/12-Г-454 від 02 липня 2018 року). Після проведення «уроку доброти» з метою підведення підсумків заходу до 09 жовтня 2018 року було надіслано на електронну пошту фонду описовий та фотозвіти.

За результатами проведення заходу Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня». 

У результаті 4 жовтня був встановлений Національний рекорд України як «Найбільша кількість уроків добра». Було зареєстровано 6 542 уроки у 791 навчальному закладі.

До участі в проведенні уроків долучились навчальні заклади з усіх (!) областей України.

Загалом у Всеукраїнському уроці доброти прийняли участь навчальні заклади з 854 населених пунктів України:

·195 міст

·80 селищ міського типу

·579 сіл

До проведення уроків долучились 1580 навчальних закладів.

Всього було проведено 12 504 уроків.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.