Cайт УФБ  

Демократизація відносин між органами правопорядку та громадським сектором у Березанській ОТГ

БО "ФОНД ГРОМАДИ БЕРЕЗАНІ"

Демократизація відносин між органами правопорядку та громадським сектором у Березанській ОТГ

Рік: 2018

Мета проекту - активізувати громаду міста Березань та Баришівського району, створивши новий шлях до демократизації відносин між органами правопорядку та громадським сектором, для формування свідомості активного європейського громадянина.

В 9–ти дитячих садочках проведені в інтерактивній формі уроки ознайомлення з правилами дорожнього руху, дорожньою грамотою та професією поліцейський.

В 13-ти загально-освітніх школах в цікавій ігровій формі проведені навчання з дорожньої грамоти та уроки правової освіти молоді з використанням превентивних методологій щодо протидії злочинності.

В одній школі проведено КВН для старшокласників «Ми - майбутнє правової держави» та поповнено бібліотеку книгами правової відповідальності і дорожнього руху.

У ДНЗ Березанський ПАЛ, де навчаються учні в більшій частині з малозабезпечених сімей незахищених соціальних категорій з 7-ми областей України, обладнали кабінет основ безпеки дорожнього руху та першої медичної допомоги. Проведені навчання з дорожньої грамоти та 2 уроки правової освіти молоді з використанням превентивних методологій щодо протидії та профілактики злочинності.

Проведено зустріч учасників Молодіжного банку ініціатив «NEW WAY» з начальником поліції та особовим складом.

Спільно з представниками Березанського відділенням поліції та партнерською організацією ГО «Асоціація підприємців м. Березань» продовжили серію круглих столів на тему: «Публічний збір готівкових пожертв і боротьба з шахрайством».

Ознайомили громаду з результатами опитування думки громади 2015-2017 роках щодо діяльності органів правопорядку в місті та України в цілому.

Провели публічні обговорення "Усунення бар'єрів на шляху до демократизації відносин між органами правопорядку та громадським сектором у громаді Березані.

Побудували план роботи та спільних заходів щодо усунення бар'єрів на шляху до демократизації відносин між органами правопорядку та громадським сектором у громаді Березані на 2018-2020 роки.

Встановили 2 білборди: «Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння» та «Боротьба з шахрайством при зборі публічних пожертв».

Поширили серед шкільної молоді  2 види промо-продукції: «Життя без наркотиків»; «за життя без алкоголю і тютюну» (розпиття алкогольних напоїв у публічних, громадських місцях та куріння тютюнових виробів в не зазначених місцях).

Висловлюємо вдячність Міжнародному фонду «Відродження» за фінансову підтримку формування сталих зав’язків і допомогу у налагодженні діалогу між представники громади, поліції, влади.