Cайт УФБ  

День захисту дітей

Благодійна організація «МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ»

День захисту дітей

Рік: 2018

Уявіть собі бодай на хвилину, яким би було ваше життя без ваших батьків. Як було би, аби не їхня наполегливість, аби не їхня підтримка, аби не їхня суворість, аби не їхні поради та настанови. Уявили? Так ось таких життів в нашій країні десятки тисяч. Десятки тисяч тих, хто ніколи не чув маминої колискової, хто не чув татових порад, хто не знав ніжності та не відчував обіймів, хто ніколи не чув найважливіших слів:
- Ти найкращий, я пишаюсь тобою, в тебе все вийде!

Діти, позбавлені батьківського піклування, позбавлені дитинства, яке мало б бути однаковим для всіх. Когось мама покинула в пологовому, в когось померла, в когось батько сів у тюрму за вбивство матері, у когось захопився наркотиками, що вони стали важливішими за все на світі.

У День захисту дітей – у центрі уваги найнезахищеніші. Наша мета простягнути руку підтримки тим, кому вона потрібна зараз. Найнезахищеніші маленькі українці мешкають в центрі «Місто щасливих дітей». Проект – «Однакове дитинство» покликаний звернути на них увагу суспільства та допомогти забезпечити їх бодай харчуванням - https://ubb.org.ua/uk/project/5107.

Ми влаштовали не тільки дитяче свято на день захисту дітей, а ще й зробили фотопроект, щоб ще раз звернути увагу на те, що здійснення мрій дітей дуже залежать від родин та дорослих.

 

https://clutch.ua/uk/deti/31560-odinakovoe-detstvo-trogatelnyj-fotoproekt-o-detjah-bez-roditelej

https://kiev.informator.ua/2019/05/27/u-kiyevi-vidbudetsya-blagodijnij-proekt-odnakove-ditinstvo/

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.