Cайт УФБ  

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 100 ВІДСОТКІВ ПРИХИЛЬНОСТІ ДО ЛІКУВАННЯ У ВІЛ-ІНФІКОВАНИХ ТА ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ

Благодійна організація "100 відсотків життя. Київський регіон"

Рік: 2018

1. ІНТЕРВЕНЦІЯ "ШКОЛА ПАЦІЄНТА"
Соціально-психологічний супровід ВІЛ-позитивних пацієнтів, для формування прихильності до прийому препаратів АРВ-терапії та отримання медичних послуг. Супровід триває до 6 місяців та складіється із 6 сесій, які проводяться у вигляді особистих зустрічей консультанта з клєнтом і наснажувального етапу - 6 телефонних консультацій.

2. ІНТЕРВЕНЦІЯ "КРОКИ ДО ЗДОРОВ'Я"
на основі "Школи пацієнта", але включає в себе сесії спрямовані на зменшення шкоди від ін'єкційних наркотиків. Інтервенція полягає у залучення  людей, що живуть з наркозалежністю до медичних ВІЛ-сервісів та формування стійкої прихильності до лікування ВІЛ.

3. МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ХВОРИХ НА ТУБЕРКУЛЬОЗ
Щоденна доставка препаратів ПТП (протитуберкульозні препарати) та контроль за їх прийомом. Забезпечення медико-соціального супроводу пацієнтів з ТБ/МРТБ (включно з ВІЛ/ТБ) на амбулаторному етапі лікування. Формування прихильності пацієнтів до лікування туберкульозу.

4. "ЗДОРОВ`Я ПАРТНЕРА"
Мотивування ЛЖВ до запрошення їх статевих партнерів на тестування; тестування статевих партнерів ЛЖВ та доведення осіб з підозрою на ВІЛ-інфекцію до диспансерного обліку а також залучення до інтервенції "Школа пацієнта".

Послуги в рамках проекту отримали більше 6000 осіб.
Географія надання послуг: місто Київ та Київська область.