Cайт УФБ  

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018

Рік: 2018

Весною 2018 року Українська Біржа Благодійності виступила головним благодійним партнером Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 та організувала Фандрайзинг марафон. Відомі та ініціативні люди, лікарі, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній та навіть навчальних класів долучилися до цієї спортивно-благодійної ініціативи та стали обличчями проектів - фандрайзерами, закликаючи своїх друзів вести здоровий спосіб життя та жертвувати кошти на обрані ними проекти. Традиційно нас підтримали також відомі українці: спортсмени, зірки шоу-бізнесу та телебачення, журналісти та громадські діячі, серед яких Руслан Ротань, Володимир Жовнір, Ханчанова Олена, Віталій Козловський та ін. 

Було зібрано 390 630 гривень на медичне обладнання для відділень передчасно народжених дітей, обладнання для кардіо центру для дітей, допомогу дітям - сиротам, допомогу тваринам та ін. 

Третій рік поспіль ми об’єднали тисячі небайдужих людей, що готові змінювати себе та світ на краще.  Ми зібрали фандрайзерів, які особистим прикладом показали, що спільними зусиллями  можна вирішити дуже багато різних соціальних проблем.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.