Cайт УФБ  

Маленькі серця в твоїх руках від компанії NOVUS

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Маленькі серця в твоїх руках від компанії NOVUS

Рік: 2018

У супермаркетах NOVUS з 1 червня по 1 вересня 2018 в продажу з’явилась серія тематичних благодійних наліпок. Усі кошти від реалізації наліпок були перераховані на придбання медичного обладнання для Медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - єдиний в Україні медичний заклад, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України мають можливість отримати консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу.

В Центрі оперуються багато дітей з дитячих будинків, соціально незахищених дітей та вимушених переселенців. Всі операції та обстеження для українських дітей - безкоштовні. Тільки у 2017 році в Центрі проконсультовано 35817 пацієнта, госпіталізовано - 4 850, виконано операцій - 3 054.

За кількістю та складністю проведених операцій в минулому році Центр посідає перше місце в Європі серед дитячих кардіоцентрів. Через недостатнє бюджетне фінансування Центр шукає можливості додаткового залучення коштів, тому що кожного дня з усіх регіонів України до них поступають хворі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Кожен день у Центрі перебувають від 140-150 пацієнтів. Наразі Центру вкрай необхідне стерилізаційне обладнання, яке дозволить стерилізувати будь який тип виробів медичного призначення (ВМП), незалежно від складу або матеріалу. Ще Центр потребує спеціального відеоларингоскопа, що використовується для прямої та непрямої ларингоскопії.

Кожен, хто у період Акції в магазинах NOVUS придбав акційну наліпку вартістю 5 грн. з ПДВ, долучився до благодійної справи. Кошти, отримані від реалізації благодійних наліпок, були перераховані на благодійний проект УББ на придбання стерилізатора Axis 400 та відеоларингоскопа McGRATH MAC.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.