Cайт УФБ  

Придбання медичного обладнання до ІПАГ за результатами Благодійної акції «Допоможи дитині дихати»

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Справедливість"

Придбання медичного обладнання до ІПАГ за результатами Благодійної акції «Допоможи дитині дихати»

Рік: 2018

 

 

Інститут педіатрії, акушерства та гінекології — єдиний в Україні медзаклад, відділення педіатрії та акушерства якого спеціалізується на порятунку новонароджених і недоношених дітей. Сучасне обладнання, що виконує функції штучної вентиляції легень, імітації високочастотного дихання та адаптації до самостійного дихання немовлят – життєво необхідне.

Аби придбати мультифункціональний неонатально-педіатричний апарат, головний лікар інституту педіатрії, акушерства та гінекології звернулась за допомогою до Благодійного Фонду «Справедливість». Фонд оголосив акцію «Допоможи дитині дихати». Руками дітей були створені баночки-скарбнички, які різні компанії встановили у власних офісах, ресторанах, барах та інших місцях, щоб кожен працівник, кожен відвідувач, який хоче допомогти мав змогу це зробити.  Також до участі в акції долучилися київські школи.

На підтримку акції також було організовано благодійний акустичний вечір за участю лідера гурту «Без Обмежень» Сергія Танчинця та соліста гурту «Сальто назад» Саши Таб.

Протягом року фонд зібрав близько 300 тисяч гривень,  але за цей час кінцева вартість обладнання зросла і становила більше 1-го мільйона гривень.

 За ініціативи фонду український агрохолдинг оплатив вартість обладнання для Інституту педіатрії, акушерства та гінекологі, що рятує життя новонароджених і недоношених малюків, а всі кошти, які було зібрано фондом протягом акції було спрямовано на придбання портативного УЗД апарата в дитячу реанімацію Інституту педіатрії, акушерства та гінекології України

Апарат для штучної вентиляції легень тепер працює для допомоги немовлятам, які приїжджають до Києва з своїми батьками з усіх куточків України.

 

 

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.