Cайт УФБ  

Боротьба з COVID-19

ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ "ХЕЛП ГРУП"

Боротьба з COVID-19

Рік: 2020

За період карантину (по програмі боротьби з COVID-19) нашим фондом, при підтримці Полтавська асоціація бізнесу та партнерів, було закуплено медичного обладнання та засобів захисту для медичних закладів Полтавської області на суму  більш ніж 3.5 млн. гривень.

А саме - передано:
????Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня (та обласні лікарні, фельдшерські амбулаторії, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, перинатальний центр) отримали допомоги у вигляді

- 2 апарати штучної вентиляції легень

- півмаски фільтрувальні «Мікрон» FFP3

- 2 монітори пацієнта (для контролю за станом хворого)

????Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України отримали систему ампліфікації в реальному часі, яка дає змогу робити точний аналіз на визначення COVID-19 в нашому місті.

????Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського, отримали комплектуючі для відновлення роботи трьох апаратів ШВЛ. Спільними зусиллями, відновлена робота трьох апаратів, які будуть рятувати не одне людське життя.

????5-та міська клінічна лікарня отримала 5 моніторів пацієнтів (для контролю за станом хворого) та 5 інфузійних насосів(для введення ліків).

Закуплено, та передано в опорні лікарні Полтавської обасті більш ніж 30 тисяч респіраторів FFP 3, більше ніж 3500 захисних костюмів та інше.

????Дякуємо всім за допомогу у вирішенні різних питань. Але ми на цьому не зупиняємося і попереду ще є багато добрих справ, які разом з вашою підтримкою будуть нам під силу.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.