Cайт УФБ  

Конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Справедливість"

Конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії».

Рік: 2019

 

 Києві відбувся 5-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей з інвалідністю "Казкові мрії".

Цьогоріч на фестивалі Національним реєстром рекордів України був встановлений новий рекорд за кількістю учасників заходу, як "Наймасовіший форум дітей з інвалідністю".

Зі всіх регіонів України з'їхалися понад півтисячі дітей з інвалідністю, щоб продемонструвати свої таланти і поборотися за призові місця. Головним призом стала туристична поїздка до Єгипту, грошові нагороди у десяти номінаціях, а також абсолютно всі учасники отримали гарні подарунки та безліч смаколиків.

У ПРОГРАМІ ЗАХОДУ : вокальні, танцювальні, декламаційні, різноманітні творчі виступи дітей, виставка творчих робіт, яскраві фото-зони, майстер-класи, Казкові герої, розваги та пригощення смаколиками.

В рамках фестивалю проходило дефіле дітей з синдромом Дауна у вбраннях від відомих українських дизайнерів - Ольги Бублікової- бренд mi-mi-so та Тетяни Чумак- бренд TAGO, під виступ відомої та сучасної групи «Open Kids» та проекту «DETKI».

 

Оцінювали виступи учасників конкурсу-фестивалю «Казкові мрії» зіркове журі, провідні діячі культури і мистецтва, зірки шоу-бізнесу та актори.

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.