Cайт УФБ  

Придбання та встановлення системи інтенсивної терапії для новонароджених в Інституті педіатрії, акуш

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Справедливість"

Придбання та встановлення системи інтенсивної терапії для новонароджених в Інституті педіатрії, акуш

Рік: 2019

Інститут педіатрії, акушерства та гінекології України - це унікальний заклад, який опікується новонародженими, дітьми та жінками з найважчими захворюваннями.

Клінічне відділення Інституту опікується пацієнтами з усіх регіонів України, особливо тими пацієнтами, яким неможливо надати кваліфіковану допомогу за місцем проживання.

Все більше дітей потребують допомоги та інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених дітей. У відділі інтенсивного догляду інституту недостатньо спеціальних систем для новонароджених. За таких перевантажень відділення може не мати кваліфікованої медичної допомоги через кількість надзвичайно важких пацієнтів.

Для надання послуг високого рівня Інститут потребував спеціальної системи інтенсивної терапії для новонароджених. Його встановлення дозволило їм краще доглядати за немовлятами та збільшити їхні життєві шанси.

Інститут є бюджетною організацією. Кошти на придбання ліків, обладнання надзвичайно обмежені. Наша організація намагається забезпечити Інститут спеціальним медичним обладнанням та ліками.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.