Cайт УФБ  

Міжнародний день передчасно народжених дітей

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Міжнародний день передчасно народжених дітей

Рік: 2016

Мета цього проекту - до Міжнародного дня недоношеної дитини, який відзначається у всьому світі 17 листопада, закупити в 4 українські лікарні найнеобхідніше та сучасне медичне обладнання для порятунку малюків.

Щорічно в нашій країні народжується близько 500 000 тис. немовлят, 24 000 тис. з них з’являються на світ раніше визначеного терміну. Передчасно народжені діти – це особлива категорія дітей: вони дуже крихкі і слабкі. Багато функцій організму у них ще незрілі. Якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, в перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем. Кожне врятоване життя такого немовляти - безцінне! А порятунок можливий тільки завдяки сучасному медичному обладнанню.

2016 року цей день об’єднав більш ніж 200 країн світу, понад 60 з них провели загальнонаціональні акції на підтримку цієї проблеми.

У 2016 році ми підсвітили Софію Київську та випустили в небо білі кульки, а ще завядки амбасадору цього проекта - Андрію Шабанову, зібрали на закупку медичного обладнання для порятунку малюків - 208 000 гривень! 

У результаті було придбане обладнання для:

  • Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці та Рівненської обласної дитячої лікарні
  • Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України – ІПАГ
  • Відділення виходжування недоношених дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»

 

 https://www.facebook.com/events/164683413989069/

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.