Cайт УФБ  

Кураж Базар Благодійний

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Кураж Базар Благодійний

Рік: 2016

4 500 дітей щорічно народжуються в Україні з цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1 000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім'ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв'язку з важким становищем в країні ця допомога з боку держави зараз припинена.

Сьогодні через нестачу коштів на серцеві імпланти (оклюдери) малюків лікують за допомогою кардіо-хірургічної корекції з розрізом грудної клітки. Після цього діти подовгу проходять реабілітацію, а через обов'язкову зупинку серця під час операції у них можуть виникнути серйозні ускладнення.

Мета проекту – збір коштів на придбання оклюдерів, які імплантують у серця дітей. Таке лікування проводиться без розрізу, зупинки серця і глибокого наркозу. Більш того, пацієнтам не потрібна реабілітація, і вже через 1-2 дні їх виписують абсолютно здоровими. Такі безкровні операції проводять у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова та Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

В розділі Фото та Документація на проекті (https://ubb.org.ua/uk/project/2272/) ви можете побачити 10 гарних хлопчиків та дівчаток, які отримали допомогу завдяки Кураж Базару. 

Загальна сума проекту 522 395 грн. 

 

Машенька Позднякова (4 роки) , Лера Задвернюк (10 років), Мишко Полій (2 роки), Діанка Бегіна (5 років), Саша Сейко (9 років), Сашко Шевченко (11 років), Юлечка Григоровська (1 рік), Аліса Добровольська (2 роки), Ліза Гонцовська (8 років), Поліна Щербина (5 років).

Відомий фотограф Олег Губарь зробив чудовий фотопроект про життя діток через рік після того, як їм зробили операції на сердечках https://www.obozrevatel.com/society/68795-kak-blagotvoritelnaya-baraholka-izmenila-zhizn-10-detej-s-porokom-serdtsa.htm

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.