Cайт УФБ  

Дорога до серця спільно з компанією WOG 2019

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Дорога до серця спільно з компанією WOG 2019

Рік: 2019

Щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються із серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя.

Щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються із серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя. А ситуація із дитячою кардіологією в нашій країні катастрофічна – 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. Навіть від простих форм сердечних вад гине 42,3% дітей. При цьому, 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина із них – гине. Щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає більше 800 дітей.

Задля забезпечення лікарні сучасним медичним обладнанням, у 2019 р. компанія WOG спільно з Українською Біржою Благодійності, благодійним фондом "Твоя опора" разом із Машою Єфросиніною провела проект "Дорога до серця".  В рамках проекту було зібрано 1,4 млн гривент та придбано життєво необхідний УЗД апарат для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.