Cайт УФБ  

Янгол щастя від GAPCHINSKA

Благодійна організація «МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ»

Янгол щастя від GAPCHINSKA

Рік: 2019

Діти вірять у щастя, а GAPCHINSKA — допомагає не втрачати надії. Наша мета — забезпечити комфортне проживання для цих дітей, щоб вони відчували себе як вдома, у затишку та безпеці.

Зробити це можна, об'єднавши зусилля усіх небайдужих. Збір благодійних коштів починається напередодні міжнародного Дня щастя, який відзначається у світі та Україні 20 березня. Протягом місяця на сайті Української біржі благодійності, до 20 квітня включно, ви можете пожертвувати будь-яку суму, яка є комфортною для вас, щоб "Місто щасливих дітей" продовжувало бути затишним місцем для дітей.

 

Наша мета — зібрати 20 000 гривень, на які ми зможемо забезпечити комфортне проживання дітей, оплатити комунальні послуги та оренду будинку.

Протягом 11 років дитячий центр допомоги дітям піклується про хлопців та дівчат, що були покинуті батьками, пережили життєві негаразди. З 2007 року співробітники центру допомогли 423 дітям пройти успішну реабілітацію та знайти люблячу родину. І це виключно завдяки пожертвам меценатів та добровольців, адже Центр є недержавною установою та існує завдяки добрим людям. Центр надає дітям оселю, забезпечує харчування та медичну допомогу, контролює процес навчання і шукає майбутні сім’ї.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.