Cайт УФБ  

Шахи добра

Благодійна організація «МІСТО ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ»

Шахи добра

Рік: 2019

Прагнучи допомогти дітям, позбавленим батьківського піклування, благодійники часто носять до дитячих будинків дорогі іграшки, пакунки з солодощами, завалюють їх ляльками та машинками. Але розвивальні ігри, навчальні гуртки та елементарна увага – значно кращий та ефективніший спосіб допомогти. 

«Шахи добра», який стартував 1 жовтня 2019 року в шести українських дитячих будинках. Діти, які живуть у дитячих будинках Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра та Житомира, навчаться грати в шахи у справжніх гросмейстерів. Проєкт відбувається за підтримки Фрідом Фінанс Україна. 

В програмі братимуть участь діти різного віку від 5 років. Вчителями для них стануть професійні шахісти Школи Федерації шахів України. Протягом першого місяця для дітей проведуть вступні уроки та навчать основам гри: розкажуть, як ходять фігури та з чого починати гру. Потім – турніри, на яких діти зможуть позмагатися зі своїми однолітками та відточити майстерність гри в шахи, проявити свої здібності. Турніри - це і мотивація для дітей і результат нашої навчальної програми, адже діти зможуть показати перші свої результати".

Для проєкту організатори вже закупили шахові дошки, навчальні матеріали, шахові годинники та увесь необхідний інвентар для якісної гри та навчання. Щотижня для дітей проводитимуть майстер-класи, щомісяця – турніри з подарунками для переможців від Фрідом Фінанс Україна. Також для дітей проведуть тематичні шахові свята.

Організатори проєкту сподіваються, що інтелектуального волонтерства в Україні буде ставати тільки більше. Тоді діти зрозуміють, що вони не одні, що від них не намагаються відкупитись дорогими подарунками, а справді піклуються про їхнє майбутнє.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.