Cайт УФБ  

Кольорові посилки від Нової Пошти

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Кольорові посилки від Нової Пошти

Рік: 2016

Кожен з нас має спогади і мрії. Кожен з нас в дитинстві мав купу цих мрій. Усі вони були кольоровими, добрими, інколи трішечки нездійсненими, фантастичними… Але вони були і є. Ми малювали, записували, фотографували, фіксували, зберігали ці спогади і разом з цим продовжували мріяти… Але в нашому суспільстві, на жаль, є діти, які мріють більше всіх. Їхні мрії - найбільш проникливі, найбільш щемні… А їхні спогади не завжди кольорові… Це дітки з українських сиротинців…

«Книга про мене» - це шанс для дитини мати не тільки майбутнє, а ще й знати про минуле, про перші роки життя.

На думку психологів, дітям, що позбавлені батьківської турботи, потрібно мати власне сховище мрій, спогадів і вражень.Це важливо для їхньої самоідентифікації і формування особистості в майбутньому. В «Книгу про мене» можна вклеювати фото, вкладати пам’ятні речі, писати. За її допомогою можна навіть вчитися читати!

Проект ініційовано в рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності «Нова пошта», одним із напрямків якої є популяризація книгочитання. «Книга про мене» - це багатофункціональна книжка, що поєднує в собі особистий щоденник, фотоальбом та посібник. Завдяки цьому дитина дошкільного віку за допомогою вихователя може почати вчитися читати і готуватися до школи.

Тепер во всіх дитячих інтернатах України, де виховуються дітки від 0 до 6 років, у кожного вихованця є особиста "Книга про мене", яка подарує в майбутньому спогади, усвідомлення себе і формування особистості. А ще такий альбом може допомогти родині, яка прийняла рішення про всиновлення, краще зрозуміти дитину, пізнати її характер, вподобання.

Механіка проекту: Купуючи у будь-якому відділені «Нової Пошти» «Кольорову посилку», кожна людина вклала 1 гривню у створення «Книги про мене» – персонального альбому, в якому дитина, позбавлена батьківської турботи, зможе зберігати свої історії, спогади, мрії. 

Бюджет проекту: 252 319 грн.

Надруковано  2250 "Книг про мене" 

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.