Cайт УФБ  

Пробіг з вірою в серці від Danone

МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"

Пробіг з вірою в серці від Danone

Рік: 2016

На жаль, сумна статистика свідчить, що в Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. Однак, лише деякі медичні установи мають належне обладнання, що дає можливість вчасно діагностувати кардіологічні відхилення і попереджувати їх розвиток.

Саме з метою допомоги дитячим лікарням в закупівлі необхідного обладнання, компанія «Данон» в Україні ініціювала проведення пробігів у великих українських містах. Приєднуючись до пробігу, їх учасники демонструють свою небайдужість та рішучість боротися з серцевими захворюваннями, роблячи свій внесок.

 

Вперше "Пробіг з вірою в серці" відбувся у 2010 році в Херсоні. У 2016 році пробіги відбулись у 2 містах України: Херсоні - 18 вересня (Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня) та Кременчуці – 25 вересня (Міський пологовий будинок м. Кременчука, вул. Цюрупи 20\3.)
Загалом за роки існування проекту пробіги відбулися у 7 містах України, 70 298 людей взяли участь у заходах, 9 лікарень отримали допомогу. 

Завдяки проекту "Пробіг з вірою в серці" у 2016 р. вдалося об'єднати людей, які потребують допомоги і тих, хто готовий допомогти, зібравши 288 215 грн на сайті www.ubb.org.ua. Нашій команді було дуже важливо показати, що благодійність багатогранна і може полягати не тільки у фінансовій допомозі, а й ґрунтуватися на особистій участі в доброчинності. УББ надихнув той факт, що учасниками можуть стати як дітки так і дорослі. Тим самим, об'єднуючи цілі родини, ми можемо розвивати традиції взаємодопомоги в нашій країні. Пробіги показують, що подарувати життя дуже просто, адже всі зібрані від участі в заході кошти, дозволяють придбати обладнання для дитячих лікарень. 

знаходяться дітки із серцевою недостатністю. Завдяки «Пробігу з вірою в серці» ми разом міняємо світ і створюємо можливості. Можливість об'єднати багатьох людей навколо проблем, які ми здатні вирішити разом. Можливість допомогти нужденним. Можливість для кожного зробити наш світ добрішим і краще.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.