Cайт УФБ  

Безпечна громада

БО "ФОНД ГРОМАДИ БЕРЕЗАНІ"

Безпечна громада

Рік: 2019

Дані опитування (червень-листопад 2017 року), що проводив наш Фонд спільно з ІСАР «Єднання» та КМІС показали, що 29 % жителів м. Березані відчувають небезпеку проживання у своєму місті. 31% респондентів наголосив на потребі першочергового вдосконалення роботи правоохоронних органів.  

У 2019 році ми продовжили систематичну і різнопланову роботу направлену  на безпеку в громаді:

За грантової  підтримки «Відродження»:

- Проведено Публічні обговорення «Організація спільних дій щодо безпеки у Березанській ОТГ». Учасники обговорень подивились на проблему з різних ракурсів, визначали механізми усунення бар'єрів на шляху до демократизації відносин між органами правопорядку та громадським сектором у громаді Березані. Напрацювали план роботи спільних заходів громади, органів правопорядку та влади щодо безпеки у Березанській ОТГ на 2019-2020 роки.

- Провели п’ять зустрічей молоді та працівників Березанського відділення поліції, виявили "вузькі місця" співпраці органів правопорядку, громади та влади щодо потреб молоді.

- Придбали та встановили 310 дорожніх знаків.

- Обладнали кабінет правил дорожнього руху та кімнату для навчань з підготовки до спільного патрулювання у ДНЗ «Березанський професійний аграрний ліцей». Провели: молодіжні дебати, уроки, практичні навчання з інтерактивними вправами та бесідами на тему «Безпека на дорозі - безпека життя»

- Поповнили 10 шкільних бібліотек з правової відповідальності і дорожнього руху.

- Підготовили і поширили друкований матеріал: «Як батькам зупинити буллінг у школі», «Корисні поради з особистої безпеки дітей», «Поради для учнів як уникнути буллінгу».

- Встановили 48 відеокамер на територіях освітніх закладів міста, лікарні, аварійно-небезпечних ділянках автомобільних доріг.

 

У співпраці з Березанською міською радою за фінансової підтримки ТОВ «Баришівська зернова компанія» і ГО ІСАР «Єднання» придбали:

- 915 м труби для встановлення дорожніх знаків

-  850 кг дорожньої фарби, що світиться у ночі

- матеріали для додаткового інформаційного обладнання пішохідних переходів.

- матеріали для роботи з малечою у дитячому садочку на тему «Права дитини».

 

Провели майстер – класи для школярів «Засвітись у темряві».

 

У процесі реалізації програми «Безпечна громада» ми прийшли до висновку, що безпека в громаді залежать однаковою мірою від усіх учасників процесу та потребує злагодженої командної роботи поліції, місцевої влади і самої громади. Фонд продовжує свою діяльність з питань безпеки.