Cайт УФБ  

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Благодійний фонд "Об'єднання світових культур"

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

Рік: 2020

У липні-серпні 2020 року відбувся Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України. Конкурс проводився серед дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Організатори конкурсу: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF) разом з Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Українською молодіжною правничою асамблеєю.

Конкурс проходив за підтримки: Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

У конкурсі взяли участь 6 826 робіт від 3 462 учасників. Роботи надходили зі всіх куточків України та багатьох інших країн. В Україні найактивнішими стали Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області та місто Київ, при чому саме діти із сільської місцевості надіслали переважну кількість робіт. Серед української діаспори найактивнішими стали мешканці Австралії, Австрії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Туреччини, Швеції та Швейцарії.

Переможців обирали видатні політики, громадські діячі та художники. Головою журі став Перший Президент України, Герой України Кравчук Леонід Макарович.

Завершився конкурс виставкою робіт його учасників під назвою «Карта, що говорить» на Творчому фестивалі «З Україною в серці», який відбувся 23 серпня 2020 року у столичному парку ім. Т.Г. Шевченка.

Карта заговорила завдяки розповідям учасників конкурсу, які були змонтовані у загальне відео, що зчитувалося з карти за допомогою QR-коду.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.