Cайт УФБ  

Благодійна програма "Крокуємо в країну Здоров'я"

Благодійний фонд "Об'єднання світових культур"

Благодійна програма

Рік: 2017

Мета програми «Крокуємо в країну Здоров’я» – створити умови для збереження та зміцнення фізичного і психологічного здоров'я дітей, відвернути їх від шкідливих звичок, зміцнити союз сім'ї, збільшення кількості жителів, які ведуть здоровий спосіб життя.

У рамках програми діють наступні проєкти:

«Наше здоров'я в наших руках» – збереження і зміцнення здоров'я населення, підвищення якості та ефективності медико-санітарної допомоги,  забезпечення  соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров'я.

Благодійний фонд, співпрацюючи з фармацевтичними корпораціями, за допомогою партнерських благодійних фондів та громадських організацій, органів місцевого самоврядування та медичних установ забезпечує медикаментами соціально-незахищені верстви населення: багатодітні та малозабезпечені сім’ї, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що проживають на території проведення АТО. Крім того, реалізовуються акції з перевірки артеріального тиску, а залучені лікарі-волонтери проводять бесіди та лекції, направлені на профілактику здоров’я та лікування різних захворювань.

«Охорона здоров'я матері і дитини. ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України» - допомога ДУ «ІПАГ НАМН» з метою створення належних умов при спасінні життя породіль, немовлят та їх лікуванні, створення комфортних умов для маленьких пацієнтів за допомогою матеріально-технічного забезпечення, забезпечення установи медичними препаратами для лікування пацієнтів, покращення психофізичного та емоційного стану пацієнтів, що перебувають на лікуванні у ДУ «ІПАГ НАМН».

UWCF передає ДУ «ІПАГ НАМН» медичні препарати та влаштовує для маленьких пацієнтів концерти, ігри та майстер-класи з метою покращення їхнього психологічного стану.

«Блиск щасливих очей» - профілактика та запобігання розвитку захворювання, яке може привести до втрати зору у дітей та осіб пенсійного віку. В рамках проєкту кваліфікованими офтальмологами проводиться перевірка гостроти зору та внутрішньо очного тиску населення, надаються окуляри.

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.