Cайт УФБ  

Благодійна допомога

БО "БФ "СУЧАСНЕ СЕЛО ТА МІСТО"

Благодійна допомога

Рік: 2020

У 2020 році наш благодійний фонд розширив територію своєї діяльності у наданні допомоги, почавши співпрацю з медичними, соціальними та освітніми закладами прилеглих районів – Тальнівському, Маньківському та Жашківському, включаючи районні центри. Більше 50 000 кг різноманітної благодійної допомоги було передано лише за 2020 рік на організації та нужденних вищевказаних районів, а також на Черкаську обласну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарню та Черкаський обласний онкологічний дипансер.

Функціональні ліжка, матраси, постільну білизну, гігієнічні товари, спеціалізованим обладнанням для інвалідів, операційні столи, оглядові столи, масажні столи  –  були розподілені серед лікарень, амбулаторій та сільських ФАПів.

В період карантину та вируючої пандемії COVID19 медичні заклади області отримали одноразову рукавчики – загальною кількістю більше 100 000 шт. За період епідемії інфекційне відділення Уманської центральної районної лікарні було повністю облаштовано функціональними ліжками, Канівська, Жашківська, Тальнівська, Маньківська ЦРЛ, Черкаська обласна лікарня також отримали функціональні електричні ліжка з матрацами. За 2020 рік більше 70 функціональних ліжок було передано на медичні заклади Черкаської області.

Особливу увагу в минулому році було сфокусовано на освітні та дошкільні заклади вищезазначених районів. 60 комп’ютерів було передано для навчальних потреб у сільські заклади середньої та дошкільної освіти, а також облаштовано комп’ютерні класи у 2 професійні ліцеї м. Умань та м. Монастирища. Праски, обігрівачі, масажери, меблі, холодильники та музичні інструменти були передані на дитсадки сільської місцевості та ФАПи, бібліотеки, центри юнацької та дитячої творчості, музичні школи.

 16 велосипедів були подаровані фельдшерам Монастирищенського району.

 

Окремим видом діяльності стало забезпечення закладів медикаментами та витратними матеріалами. 4500 флаконів Альбуміну, антибіотики, протигрибкові препарати на загальну суму понад 1 млн грн отримали лікарні області. Новим досвідом стала допомога протипухлинними та онкологічними медичними препаратами, які розійшлися майже у кожен обласний онкологічний центр та гематологічні відділення 18 областей України. 

 

Продовжуючи допомогу багатодітним та малозабезпеченим сім’ям сільської місцевості та завдяки співпраці з різними міжнародними організаціями  - донорами було розподілено більше 20 000 кг одягу, шкільного приладдя , іграшок, канцелярії

Перш за все допомога є довготривалою для різних груп населення, а також для працівників закладів, сприяє підвищенню комфорту та рівня обслуговування населення.