Cайт УФБ  

ХЕРСОН COMMUNITY ХОР

БО «ФОНД ГРОМАДИ МІСТА ХЕРСОН «ЗАХИСТ»

ХЕРСОН COMMUNITY ХОР

Рік: 2020

Херсон став першим містом в Україні, в якому заспівали у форматі Community хору:  херсонці різної статі, віку, професії або соціального статусу збиралися, щоб разом заспівати, відчути себе часткою єдиного цілого, поділитися своїм теплом, позитивом та енергією. Багато хто з учасників імпровізованих хорових співів не були знайомі один з одним, або взагалі не мали музичної освіти та ніколи не співали на публіці. Протягом години з ними працювали професійні музиканти і хормейстер, після чого херсонці співали спільним голосом – голосом громади.

Унікальний проєкт «ХЕРСОН COMMUNITY ХОР», започаткований нашим Фондом наприкінці 2019 року мав такий резонанс, таку підтримку херсонців, що не продовжити його у 2020-му ми не мали права. У того, хто приходив до нас співати хором, емоції просто зашкалювали! Тож громада втретє заспівала хором на Різдво біля Свято Троїцького храму. Й це був вдалий спів надскладного «Щедрика»!


А вчетверте разом з нами заспівали хором десять громад України у пісенному флешмобі "Community хори єднають Україну", який ініціював саме наш Фонд.

14 лютого 2020 року фонди громад Василькова та Березані (Київська обл.), Краматорська (Донецька обл.), Стрия та Новояворівська (Львівська область), Гриціва (Хмельницька обл), Барі (Вінницька обл ), Вознесенська та Доманівки (Миколаївська обл.), зіібрали не знайомих між собою людей та утворили унікальні хори громад, заспівавши "Червону руту" Володимира Івасюка, якій у цьому році виповнюється 50 років!

Нічого так не об’єднує різних за віком, статтю та інтересами людей, як пісня!

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.