МБФ "УКРАЇНСЬКА БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ"
Рік: 2020
Тільки у 2020 році благодійний кешбек від клієнтів Монобанк та Кураж зібрав 12 777 281 грн. та разом з БФ “Свічадо” допоміг придбати 67 одиниць обладнання у 26 пологових будинки по всій країні.
«Кураж» - благодійна київська барахолка і денна вечірка, яка щомісяця приймає тисячі гостей. Monobank - банк нового формату, який працює тільки на мобільних пристроях.
В 2019 році monobank запропонував «Кураж» створити спільний проект. Команда «Куражу» була рада знайти партнерів і друзів в одній особі, які поділяють їхні погляди і цілі. Переговори були ефективними і простими. Відразу вибрали головну мету співпраці - допомога дітям. Команди вирішили спрямовувати кошти на медичне обладнання для порятунку дітей.
Благодійним партнером виступає благодійна платформа dobro.ua та Оператор Допомоги - БФ Свічадо.
Проста і зрозуміла реалізація. Прямі внески - звичний формат, до якого потрібно було додати щось ще. Так з'явився добрий кешбек: грошовий бонус, отриманий в monobank, можна перераховувати на спільні проекти «Куражу» і monobank.
Більше інформації про проект Ви знайдете тут.