Cайт УФБ  

Оснащення учбових закладів

Благодійний фонд "Фонд Бориса Колеснікова"

Оснащення учбових закладів

Рік: 2020

Фонд Бориса Колеснікова систематично опікується навчальними закладами Донеччини та забезпечує їх сучасною технікою і обладнанням задля якісного учбового процесу.

Так, наприклад, у 2020 році благодійники передали до Бахмутської загальноосвітньої школи №10 та Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії плазмові телевізори Ergo. Завдяки цьому вчителі змогли осучаснити процес навчання, використовуючи інтерактивні вправи.

Костянтинівський медичний коледж отримав від Фонду багатофункціональні тренажери, симулятори, імітатори та навчальні манекени; Костянтинівська загальноосвітня школа №8 – інтерактивний комплект (дошку та проектор BenQ); Іллінівська опорна школа і Костянтинівські загальноосвітні школи № 6, 9, 11 та 13  – міні-гірки для юних скейтерів та їх наставників.

У вересні 2020 року благодійники привітали з 30-річчям Костянтинівську загальноосвітню школу №6 та передали в подарунок музичне звукове та комп'ютерне обладнання – акустичну систему, мікшерний пульт, радіосистему, мікрофони та ноутбук.

Крім того, представники Фонду облаштували Костянтинівський дошкільний навчальний заклад ясла-садок №23 «Усмішка» дитячими ліжками, столами, шафами, матрацами, постільною білизною та бойлером, зробили ремонт. 

Також благодійники організували ремонт гарячого цеху у їдальні Олександро-Калинівської філії І-ІІ ступенів Іллінівської опорної установи загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов, а для дитсадка Степанівської філії І-ІІ ступенів у селищі Довга Балка Костянтинівського району закупили меблі – стіни, шафи, ліжка, гірки, іграшки та постільну білизну.