Cайт УФБ  

Допомога територіальним громадам Донеччини

Благодійний фонд "Фонд Бориса Колеснікова"

Допомога територіальним громадам Донеччини

Рік: 2020

Фонд Бориса Колеснікова усіляко підтримує територіальні громади Донеччини. 

1. Так, наприклад, у 2020 році, у рамках соціальної програми, Фонд встановив у багатоповерхівці на площі Перемоги, 3 у м. Костянтинівка новий ліфт. 

2. Фонд спільно з ХК «Донбас» провів соціальну акцію в Донецькій області, присвячену Міжнародному жіночому дню. Напередодні 8 Березня благодійники та хокеїсти відвідали навчальні та медичні заклади регіону та привітали жінок, які працюють у сфері освіти та охорони здоров'я. Подарунки отримали понад 9 000 жінок у Дружківці, Краматорську, Покровську, Костянтинівці, Слов'янську, Святогірську, Миколаївці, Покровському та Костянтинівському районах.

3. У вересні 2020 року місту Костянтинівка Донецької області виповнилося 150 років. Фонд Бориса Колеснікова спільно з міською радою зробив подарунок місцевим мешканцям: організував масштабний концерт із виступом відомих естрадних виконавців. Наталя Могилевська, Олег Кензов та Оля Полякова влаштували тригодинний запальний концерт, якого Костянтинівка до цього вечора ще не бачила. 

4. Напередодні Дня Перемоги Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» традиційно привітали ветеранів Донецької області. Благодійники та спортсмени побували у Костянтинівці, Дружківці, Покровському та Костянтинівському районах, вручили учасникам бойових дій подарункові набори, послухали спогади про воєнні дні, переглянули фотографії із сімейних архівів.

5. Фонд Бориса Колеснікова відгукнувся на прохання жителів села Миколайпілля Костянтинівського району допомогти з відновленням водопостачання через порив труб. Благодійники організували заміну ділянки зношеного водопроводу.

6. Фонд Бориса Колеснікова продовжує програму облаштування м. Костянтинівка Донецької області. У 2020 році благодійники зробили черговий подарунок місту та його мешканцям: змонтували дві нові зупинки громадського транспорту – по проспекту Ломоносова та по вулиці Олекси Тихого, 260.