Cайт УФБ  

Давай, вболівай!

Благодійний фонд "Фонд Бориса Колеснікова"

Давай, вболівай!

Рік: 2020

У листопаді 2020 року Фонд Бориса Колеснікова та хокейний клуб «Донбас» дали старт регіональному соціальному проекту «Давай, вболівай!» для активної та спортивної молоді Донецької області.

У рамках нової ініціативи Фонд та клуб розпочали технічне оснащення навчальних закладів регіону, в яких сформовано хокейні та футбольні фан-клуби. Так, благодійники та спортсмени передали Костянтинівським загальноосвітнім школам №16 та №6, Костянтинівському вищому професійному училищу, Дружківській загальноосвітній школі №17 та Іллінівській опорній школі нові плазмові телевізори. Це дозволило школярам та студентам збиратися біля нових телевізорів, переглядати трансляції матчів та вболівати за ХК «Донбас» та ФК «Шахтар». 

Крім того, в рамках проекту «Давай, вболівай!» Фонд та ХК влаштували для юних уболівальників поїздки на матчі ХК «Донбас» та ФК «Шахтар». Так, наприклад, у жовтні 2020 року фани побували на столичному НСК «Олімпійський», де відбувся матч Ліги чемпіонів між українським «Шахтарем» та італійським «Інтером». Діти дружно вболівали за донецький клуб, до них також приєднався Президент благодійного фонду Борис Колесніков.