Cайт УФБ  

Надія на життя для передчасно народжених діток!

БО «БФ «СВІЧАДО»

Надія на життя для передчасно народжених діток!

Рік: 2016

 

 

Останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені - особливо, а проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, недооцінюваних суспільством. Мета нашого проекту – забезпечити українські лікарні необхідним медичним обладнанням для порятунку передчасно народжених малюків.

До нас приєднались міста:

Київ

Полтава

Тернопіль

Львів

Хмельницький Вінниця

 

Івано-Франківськ

Завдяки інформаційній підтримці від лідера думок Андрія Шабанова, було зібрано 208 000 грн на купівлю медичного обладнання для передчасно народжених дітей в 4 українські лікарні:

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці та Рівненської обласної дитячої лікарні, нститут педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України, Відділення виходжування недоношених дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»

 

Міжнародний день передчасно народжених дітей відзначається у світі вже восьмий рік поспіль, а затверджений він був з ініціативи Європейського фонду турботи про новонароджених пацієнтів (EuropeanFoundationfortheCareofNewbornInfants, EFCNI). Ця подія просто здійснила прорив: адже передчасні пологи - це не поодинокі випадки. Щорічно близько 15 мільйонів дітей народжуються передчасно. Це в середньому кожна 10-та дитина. Недоношеність - одна з основних причин дитячої смертності у світі.

 

 

Більше інформації про проект Ви знайдете тут.