Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

ЛМБФ «Сестри Даліли» займається допомогою дітям, дорослим із рідкісним захворюванням - легенева гіпертензія. Захворювання легень, що призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному лікуванні до потреби у трансплантації або ж смерті. Пожиттєве щомісячне лікування від 40000 до 120000 грн. Допомога: інформаційна, психологічна, юридична, медична у вигляді ліків та медичного обладнання, інформаційний супровід до та після трансплантації (https://www.youtube.com/watch?v=gqkKk3U9_9A)


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

3 персоналу
5 волонтерів
291403 акумульовані кошти
291403 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Охорона здоров’я 291403 грн
    • Профілактика та лікування захворювань органів дихання

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • пацієнти

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Проєкт O2 Kids

Проєкт O2 Kids

Проєкт полягає у поширення інформації про рідкісне захворювання – легеневу гіпертензію у дітей та залучення пожертв благодійників, щоб придбати електросамокати для дітей із легеневою гіпертензією в Україні.

Детально
Навчально-соціальний проєкт: студія краси клубного типу «Butterfly in blue»

Навчально-соціальний проєкт: студія краси клубного типу «Butterfly in blue»

БФ «Сестри Даліли» спільно із ГО «Асоціація рідкісного захворювання України- Легенева гіпертензія» розпочато Навчально-соціальний проєкт: студія краси клубного типу «Butterfly in blue».

Детально

"Butterfly in blue"

Через призму краси показати проблему рідкісного захворювання – легеневої гіпертензії, привернути увагу до потреб хворих України, подолати інформаційний бар’єр, який існує у світі, об’єднати та зробити голос хворих на легеневу гіпертензію сильнішим (https://www.youtube.com/watch?v=azEybpBXvBk).

Детально
Проект

Проект "Тихий аукціон"

Проект "Тихий аукціон" проходив після показу мод "Butterfly in blue", який відбувався серед пацієнтів із легеневою гіпертензією.

Детально
Проект

Проект "Конверт Надії"

Проект "Конверт Надії" полягав у фінансовій підтримці пацієнта легеневої гіпертензії, дитини-сироти - Аліни Дідусенко, яка перебувала в Індії (Ченнай), де очікувала на трансплантацію комплексу серце-легені та потребувала коштів на харчування, засоби особистої гігієни та додаткові ліки.

Детально
Проект

Проект "Благодійна крамничка_ДоброДій"

Це інтернет-магазин, де кожен може купити запропонований товар: картини, ювелірні вироби, сувеніри тощо за благодійний внесок. Всі товари надані благодійниками, а виручені кошти спрямовуються на допомогу хворим на легеневу гіпертензію.

Детально
Проект

Проект "На каву"

Проект "На каву" - це благодійний аукціон побачень, спрямований на допомогу сироті Аліні Дідусенко, яка потребувала трансплантації серця-легені. Кошти були потрібні на харчування, проживання Аліни у Індії на час до та після трансплантації.

Детально
Кампанія

Кампанія "Корок життя"

Кампанія є безстроковою,полягає у масовому зборі пластикових корків та їх передачі на підприємство із переробки вторинної сировини. Кошти перераховуються відповідним підприємством на рахунок БФ «Сестри Даліли», для купівлі життєвонеобхідних ліків, медичного обладнання хворим на легеневу гіпертензію.

Детально