Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Жити вдома, а не в інтернаті! Саме цим коротким, але влучним гаслом можна коротко окреслити наші цінності та пріоритети. Основна мета Української благодійницької мережі – покласти край нелюдському існуванню сиріт з інвалідністю в інтернатах та створити для них життєве середовище з новими можливостями у спільнотах підтриманого проживання, в якому вони будуть не лише потребуючими, але й потрібними.12 липня 2019 р. ми відкрили будиночок сиріт з інвалідністю «Оселя Віри, Надії, Любові».


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

7 персоналу
20 волонтерів
1030079 акумульовані кошти
1030079 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Соціальний захист 1030079 грн
    • Соціальні послуги

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • діти і молодь
  • люди з особливими потребами

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Програма

Програма "Літні Янголи"

Благодійна програма “Літні Янголи” спрямована на подолання проблеми браку нянечок для дітей. Ми організуємо та оплачуємо роботу “додаткових” нянечок для дітей - “Літніх Янголів”, найманих за рахунок пожертв благодійників.

Детально
Програма творчого розвитку дітей-сиріт з особливими потребами

Програма творчого розвитку дітей-сиріт з особливими потребами

Програма творчого розвитку дітей-сиріт з особливими потребами спрямована на їх соціальну адаптацію засобами мистецтва, розкриття творчого потенціалу та надання вихованцям будинків-інтернатів можливості реалізації себе як особистості.

Детально
Програма психологічної допомоги

Програма психологічної допомоги

Психолог УБМ допомагає вихованцям адаптуватись до нових умов, набувати знань і вмінь, які необхідні у дорослому житті не лише в інтернаті, а й поза ним у різноманітних ситуаціях. Заняття сприятимуть кращому процесу соціалізації та отриманню навиків комунікації з оточуючими людьми.

Детально
Програма сприяння усиновленню дітей-сиріт

Програма сприяння усиновленню дітей-сиріт

Завдяки цій програмі трьох дітей-сиріт - вихованців Залучансього інтернату усиновили сім'ї із США. Це були перші та єдині усиновлення за усю історію інтернату.

Детально
Будиночок сиріт з інвалідністю

Будиночок сиріт з інвалідністю

Будиночок сиріт з інвалідністю «Оселя Віри, Надії, Любові» - домівка для 4-х молодих сиріт з інвалідністю, які до поселення 12 липня 2019 р. в це затишне та сучасне помешкання перебували в соціальних інтернатах. Уляна, Люба, Яна та Ігор розпочали тут нове життя.

Детально