Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

ХОБФ «Соціальна служба допомоги» був створений з метою надання благодійної допомоги малозабезпеченим, соціально незахищеним верствам населення Харкова та області. Фонд успішно працює за такими напрямками: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, кризові сім'ї, люди похилого віку, допомога переселенцям, біженцям. Завдяки підтримці наших партнерів для цих категорій було створено і успішно існує більш 10 постійно діючих проектів, проводяться короткострокові акції та програми.

Джерела фінансування:


Дані за рік: 2015 2016 2017

69 персоналу
60 волонтерів
15448869 акумульовані кошти
15448869 витрачені кошти у 2018
12540853 витрачені кошти у 2017
немає даних гуманітарна допомога у 2018

Сфери надання допомоги за 2018 р.:

 • Соціальний захист 15448869 грн
  • Допомога особам, які перебувають у складних життєвих обставинах
  • Правова допомога
  • Соціальні послуги

Отримувачі допомоги за 2018 р.:

 • діти і молодь
 • літні люди
 • переселенці
 • люди у складних життєвих обставинах

Види допомоги за 2018 р.:

 • Адресна допомога фізичним особам

Документи за рік: 2015 2016 2017

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2018 р.:

Найкращі проекти:

Місія - «Еко-бобри»

Місія - «Еко-бобри»

Вплив на покращення екологічного становища водних ресурсів та зон відпочинку річок Харків та Сіверський Донець, шляхом здійснення екологічних байдарочних походів та піших екологічних рейдів, з метою прибирання території, утилізації сміття, попередження вторинного засмічення.

Детально
Благодійний бал

Благодійний бал

Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» має благодійний й культурно-освітній характер. Запрошуються усі бажаючі, не залежно від віку і танцювальної підготовки, представники міста та області, посольств, консульств - всі люди доброї волі, для кого творити добро є невід'ємною частиною життя.

Детально
Центр творчості для дітей та родин

Центр творчості для дітей та родин

Мета проекту - створення умов для гармонійного творчого і всебічного розвитку особистості дитини, популяризація сімейних цінностей, зміцнення інституту сім'ї, профілактика соціального сирітства, адаптація сімей переселенців і учасників АТО в нових умовах, створення нових соціальних зв'язків.

Детально
Дитяче містечко

Дитяче містечко "Отрадне"

Дитяче містечко "Отрадне" - створення дитячих будинків сімейного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детально