Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Місія БФ «Педіатри проти раку» – покращення надання медичної допомоги онкохворим дітям в Україні. Це реалізація в проектах для придбання новітніх інструментів, застосування нових медичних препаратів, впровадження нових медичних технологій, стажування фахівців, проведення наукових досліджень, матеріальна підтримка хворих у придбанні ліків, сучасному обстеженні на етапах лікування та диспансерного спостереження. Популяризація знань про дитячу онкологію серед населення та лікарів


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

3 персоналу
3 волонтерів
1215809 акумульовані кошти
1215809 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Охорона здоров’я 1215809 грн
    • закупівля обладнання і медпрепаратів для мед закладу
    • Профілактика та лікування онкологічних захворювань

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • діти і молодь
  • юридичні особи
  • люди з особливими потребами
  • пацієнти
  • люди у складних життєвих обставинах

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Допомога медичним сестрам

Допомога медичним сестрам

Оскільки у дитячому відділенні КМКОЦ критично не вистачає медичних сестер – було започатковано проект «Допомога медичним сестрам» - метою якого є надання матеріальної допомоги медичним сестрам та підвищення престижу цієї професії.

Детально
Продовження проекту -

Продовження проекту -

Використання високодозового метотрексату збільшує виживаність дітей з онкозахворюваннями на 10-30% та дає можливість проводити органозбережні операції. Та високодозовий метотрексат можна використовувати лише за можливості вимірювання метотрексату в крові.

Детально
Брайловська Саша - Брайловська Саша – єдина у світі, хто вижив після 4-го рецидиву нейробластоми.

Брайловська Саша - Брайловська Саша – єдина у світі, хто вижив після 4-го рецидиву нейробластоми.

Поширення інформації про Брайловську Олександру - єдина у світі, хто вижив після 4 рецидиву Нейробластоми. Збір коштів на новітній препарат Дінутуксімаб, який може стати шансом на життя без онкології та без страху рецидиву для багатьох онкохворих діток в Україні, зокрема і для Саші.

Детально
Поточний ремонт у дитячому відділенні КМКОЦ

Поточний ремонт у дитячому відділенні КМКОЦ

Поточний ремонт у дитячому відділенні надзвичайно важливий . Адже у відділенні, де лікуються дітки з онкозахворюваннями повинна бути чистота та стерильність. Та чи можливо було цього досягнути, коли скрізь протерті до дірок підлога та двері і в кожній щілині можуть накопичуватись інфекції?

Детально
Шейкер для зберігання тромбоконцентрату

Шейкер для зберігання тромбоконцентрату

У дитячому відділенні КМКОЦ вийшов з ладу Шейкер – пристрій для постійного перемішування тромбоконцентрату. Терміново, благодійним фондом "Педіатри проти раку" був закуплений новий!

Детально
Організація свята Святого Миколая

Організація свята Святого Миколая

У онкохворих дітей і їх батьків одне бажання, спільне для всіх – закінчити лікування і вижити. Але ж, всі діти мають свої дитячі бажання, вони чекають новорічних див, подарунків. Життя продовжується.

Детально
Лабораторний контроль метотрексату в крові

Лабораторний контроль метотрексату в крові

Визначення Метотрексату в сироватці крові пацієнтів дитячого відділення КМКОЦ з серпня 2017 року проводиться в біохімічній лабораторії Національного інституту хірургії і трансплантології ім.О.О. Шалімова НАН України з використанням реактивів, які закуповуються за благодійні кошти, які збираються БФ

Детально
Чи житиме дитина

Чи житиме дитина

У дитячому відділенні Київського міського клінічного онкоцентру абсолютно всі потреби є нагальними. І серед них є й такі, від яких безпосередньо залежить чи житиме дитина.

Детально
Національний рейтинг благодійників

Сепаратор клеток крови

Длительное лечение больных с онкопатологией обусловлено снижением анализов крови, одним из показателей которых является уровень тромбоцитов в крови.

Детально
Инфузомат

Инфузомат

Инфузомат – это контролируемый электроникой инфузионный насос для интенсивной терапии и анестезии. Особая точность этих приборов делает процедуру безопасной.

Детально
Стоп-гепатит

Стоп-гепатит

Наш Фонд вже протягом 2-х років з успіхом реалізує благодійний проект «Стоп гепатит».

Детально
Чтобы успеть!

Чтобы успеть!

Какова цена одной минуты? Наверное, лучше всего об этом спросить опоздавшего на поезд. Спросить у спортсмена, пришедшего к финишу на минуту позже своего соперника. А ещё можно спросить у родственников людей, чьи жизни висят на волоске…

Детально
Техника будущего для детской операционной

Техника будущего для детской операционной

Очень часто в операционной идут сложные операции, требующие не только знаний и опыта хирурга, а так же и современного оборудования. Осуществление этого проекта подразумевает под собой улучшение качества лечения, сокращение длительности операции, проведение её с минимальным травмированием для ребенка

Детально
Под контролем

Под контролем

Ребенок, который проходит лучевую терапию, находится под наркозом в изолированной комнате. За его состоянием врач вынужден наблюдать дистанционно и визуально. После процедуры по пути в отделение ребенок тоже должен находиться под контролем, поскольку он всё еще под наркозом.

Детально
Движение без преград

Движение без преград

Любое цивилизованное государство должно решать в первую очередь проблемы, которые возникают у инвалидов, особенно, если инвалид – ребенок… Мало принять хороший Закон для инвалидов, важно его еще и выполнить. Но каждому из нас понятно, что все замыкается в финансировании. Это проблема всей Украины в

Детально