Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Місія - допомогти мешканцям громади м. Вознесенськ самостійно та ефективно вирішувати власні соціальні проблеми та забезпечувати потреби, спрямовуючи зусилля громади на активні дії й почуття відповідальності за власний розвиток. Благодійна програма «Играем вместе» - суть програми полягає у тому, щоб спільними зусиллями влади, бізнесу та громадськості вирішити проблему безпечного та цікавого відпочинку дітей, шляхом оновлення новими спортивно - ігровими комплексами дитячих майданчиків нашого


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

5 персоналу
10 волонтерів
1775144 акумульовані кошти
1775144 витрачені кошти у 2019
1775144 гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

  • Інше 1775144 грн

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

  • громади
  • діти і молодь

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

Щедрий Вівторок

Щедрий Вівторок

Фандрейзинговий марафон – це онлайн-кампанія збору коштів на проєкти, що реалізуються до Щедрого Вівторка.

Детально
«ГОЛОС ЖІНКИ»

«ГОЛОС ЖІНКИ»

Фонд громади Вознесенська став регіональним координатором для Миколаївської області в рамках проекту «Голос жінки має силу». Мета проекту залучення жінок , в тому числі жінок зі статусом ВПО, до миротворчих процесів та підсилення голосів жінок на локальному рівні.

Детально
«РОБОБАС»

«РОБОБАС»

Робобас" - пересувна ІТ-лабораторія, де діти можуть створити свого першого робота, запустити безпілотник або намалювати 3D ручкою

Детально
«ШКІЛЬНІ ДЕБАТИ»

«ШКІЛЬНІ ДЕБАТИ»

Шкільні дебати - можливість для молоді в ігровій формі здобути звання та навички в сфері публічного виступу, критичного мислення та командної роботи. Для учасників дебатної спільноти ми двічі на рік організовуємо великі турніри «Кубок осені» та «Весняний турнір».

Детально
ПРОГРАМА «ДІЙ ЛОКАЛЬНО»

ПРОГРАМА «ДІЙ ЛОКАЛЬНО»

Цей рік був неймовірно насиченим, як подіями, так і хорошими людьми. Ми, разом з активістами з 16 громад Миколаївської області, організували низку цікавих заходів. Нашою метою було згуртувати жителів навколо ідеї, яка зробить життя їх міста, села, вулиці, краще.

Детально
ПРОГРАМА «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА»

ПРОГРАМА «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА»

Безпека одна з базових потреб кожної людини. Мета нашої програми - посилення особистої та громадської безпеки в громадах Миколаївської області через розбудову довіри, налагодження діалогу та посилення взаємодії громади, влади та поліції.

Детально
Діалог поліції, громадськості та влади

Діалог поліції, громадськості та влади

Мета проекту - налагодження ефективної комунікації між поліцією, громадою та місцевою владою для покращення безпеки в громаді.

Детально
Шкільні дебати

Шкільні дебати

Мета програми - укріплення громадянського суспільства через виховання у молоді культури публічного виступу,командної роботи, громадської участі та демократичних цінностей, розвиток системного та аналітичного мислення за допомогою унікальної освітньої технології «Дебати».

Детально
Дім роботів

Дім роботів

Метою заходу стало залучити дітей і молодь до цифрового світу та продемонструвати, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї. За ініціативи європейської Meet and Code, яка проходить в рамках тижня коду ЄС В Україні протягом 6-21 жовтня 2018 року.

Детально
Music Camp

Music Camp

Вже втретє Вознесенськ зустрічає Музичний табір! Але цього року ми відкрили свої двері не лише для дітей з міста Вознесенська, а для дітей з об’єднаних територіальних громад - Бугської, Олександрівської, Прибужанівської, Дорошівської та Прибужської.

Детально
Покращення якості медичних послуг

Покращення якості медичних послуг

покращення якості медичних послуг шляхом модернізації автоматизованої системи управління у Вознесенській центральній районній лікарні та створення електронних сервісів для пацієнтів.

Детально
Банк молодіжних ініціатив

Банк молодіжних ініціатив

додати яскравих кольорів, тепла та літнього настрою сірим міським стінам та будинкам.

Детально
Моя школа

Моя школа

поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах.

Детально
Міжнародний дитячий музичний табір

Міжнародний дитячий музичний табір

Вже вдруге в місті Вознесенську 9 січня відбувся Дитячий Різдвяний концерт учасників Міжнародного музичного табору "Music Camp International". Міжнародний музичний табір - це унікальний музично-освітній проект участь в якому прийняло більше 150 дітей учнів шкіл міста та сіл Вознесенського району

Детально
Національний рейтинг благодійників

Правильна школа

Фонд вже три роки поспіль успішно реалізує програму «Правильна школа», мета програми - поліпшення умов навчання дітей та запровадження інноваційних освітніх практик в учбових закладах. В рамках програми на конкурсній основі підтримуються проекти спрямовані на: - запровадження ресурсо- та

Детально
Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенську

Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенську

Спільний проект Фундації польсько - української співпраці “ПАУСІ”, міської благодійної організації “Фонд громади Вознесенська” та Вознесенської міської ради за фінансової підтримки поекту Європейської комісії “Демонстраційні проекти сталого розвитку міст-Схід”. Загальна вартість проекту 802 85

Детально