Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Благодійний фонд «Благомай» займається зміною усвідомленості людей до здійснення благих справ, допомагає робити добрі справи правильно, створює можливості робити добрі справи і прищеплює звичку робити добрі справи. Основний напрямок Фонду - допомога дітям-сиротам, які проживають в дитячих будинках, школах-інтернатах, дитячих будинках сімейного типу України і допомогу дітям-сиротам переселеним із зони АТО. Девіз фонду: Благодійність заради майбутнього!


Дані за рік: 2016 2017 2018 2019 2020

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Документи за рік: 2016 2017 2018 2019 2020

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Найкращі проекти:

IT Академія та Camp

IT Академія та Camp

Повний курс вивчення основних навичок програмування та маркетингу для дітей із дитячих будинків. Під час табору діти мають можливість протягом 10 днів вивчати важливу іноформацію на теми: - маркетинг - прототипування - веб-дизайн - программування.

Детально
Girl Power Camp

Girl Power Camp

В рамках освітньої програми табору 30 учасниць проекту Girl Power пройшли інтенсивне навчання з кращими спікерами, поглиблили необхідні знання та здобули навички з тем важливих для фізичного, психологічного та духовного здоров"я.

Детально
Girl Power

Girl Power

Girl Power – це перша в Україні унікальна школа для дівчат з дитячих будинків. Унікальний освітній проєкт, який покликаний протидіяти негативним соціальним явищам, таких як гендерна дискримінація та підвищення рівня дотримання прав жінок, вразливих груп населення.

Детально
WOW Kids Camp

WOW Kids Camp

30 дітей-сиріт віком від 13 до 15 року прийняли участь в освітньому таборі

Детально
WOW Kids Forum

WOW Kids Forum

І-й масштабний освітній благодійний проект WOW Kids Forum ініційований БФ Благомай

Детально
Чиста вода

Чиста вода

Облаштування системами очищення води дитячі заклади України

Детально