Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і студенти опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, беруть участь у міжкультурних обмінах, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків та колег, таким чином стають амбасадорами змін у своїх містах і селах.


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

11 персоналу
130 волонтерів
21367976 акумульовані кошти
21367976 витрачені кошти у 2019
немає даних гуманітарна допомога у 2019

Сфери надання допомоги за 2019 р.:

 • Охорона здоров’я 3254211 грн
  • закупівля обладнання і медпрепаратів для мед закладу
 • Розвиток науки та освіти 8281284 грн
  • Проведення освітніх заходів
 • Спорт та фізична культура 4570034 грн
  • Проведення спортивних заходів
  • Створення та оновлення технічної бази спортивних центрів та майданчиків
 • Інше 17650 грн

Отримувачі допомоги за 2019 р.:

 • громади
 • діти і молодь
 • юридичні особи

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Реєстраційні документи:

Податкові звіти за 2019 р.:

Фінансові звіти за 2019 р.:

Найкращі проекти:

#FootballPeople

#FootballPeople

«#FootballPeople» — освітній онлайн-проєкт для спортивних тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний боротись з булінгом та стереотипами, з якими зіштовхуються дівчата під час занять спортом. Проєкт реалізовано за фінансової підтримки FareNet в межах #FootballPeople Weeks.

Детально
Teenovation

Teenovation

«Teenovation» — 7-денний онлайн-проєкт із підприємництва для активних та ініціативних підлітків, покликаний надати знання і навички для побудови бізнесу — від визначення ідеї до її втілення.

Детально
Skills Elevator

Skills Elevator

«Skills Elevator»— освітній онлайн-проєкт, спрямований на розвиток навичок у сфері комунікацій шляхом волонтерства.

Детально
ProCharity

ProCharity

«ProCharity» — освітній онлайн-проєкт для представників/ць благодійних та громадських організацій.

Детально
KF-Hub

KF-Hub

«KF-Hub» — комунікаційна платформа для спільноти фонду, об’єднаної спільними цінностями. Місце для розвитку стажерів/ок, менторів/ок, волонтерів/ок і неурядових організацій-початківців, які отримують знання, беручи участь у тренінгах і семінарах в онлайн- та офлайн-форматах.

Детально
ОХМАТДИТ-Львів

ОХМАТДИТ-Львів

«ОХМАТДИТ-Львів» — проєкт, розроблений для забезпечення лікарні високоякісним обладнанням, яке зменшить кількість нових захворювань та розповсюдження хвороб у межах лікарні. Проєкт реалізовано за фінансової підтримки UNWG-Vienna.

Детально
Study Visit for Grassroots Trainers

Study Visit for Grassroots Trainers

Міжнародний проєкт для тренерів/ок та вчителів/ок фізичного виховання, покликаний створити мережу професійних знайомств для обміну досвідом та знаннями. Проєкт фінансується за кошти гранту від European Commission в межах програми Erasmus +.

Детально
Старт до успіху

Старт до успіху

«Старт до успіху» — програма з реконструкції та підтримки дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Місія проєкту — створити сприятливі умови, в яких молодь зможе гармонійно розвиватись.

Детально
Challenge Academy

Challenge Academy

Міжнародний освітній проєкт для підлітків 14-16 років з України та Німеччини, які прагнуть навчитися ефективно боротися з викликами, стати екосвідомими й розвинути лідерські якості. Проєкт реалізовано у партнерстві з німецьким фондом «DFB-Stiftung Egidius Braun».

Детально
Обрії майбутнього

Обрії майбутнього

«Обрії майбутнього» — філософський 3-денний онлайн-семінар для підлітків, покликаний розвинути візіонерські навички та критичне мислення. Проєкт реалізовано у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv.

Детально
Zero Waste School

Zero Waste School

«Zero Waste School» — онлайн-проєкт для учнів, вчителів та директорів шкіл, покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Coca-Cola Foundation.

Детально
Стажування

Стажування

«Стажування» — тримісячна програма, яка має на меті надати перший професійний досвід студентам/кам 2-4 курсів навчання.

Детально
Посилка успіху

Посилка успіху

«Посилка успіху» — онлайн-тренінг для вчителів/ок фізичного виховання. Проєкт вчить методів ефективного викладання спорту й допомагає залучити учнів/ць до активного способу життя, занять спортом як у школі, так і поза її межами.

Детально
Школа успіху

Школа успіху

«Школа успіху» — 10-денний освітній онлайн-проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний допомогти підліткам розкрити в собі лідерські якості, властиві змінотворцям, які візьмуть відповідальність за зміни у власному житті й житті громади.

Детально