Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Фонд Кличко – всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003р. заснували брати Клички. За 16 років Фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія фонду - створити належні умови для розвитку молодої генерації українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень і усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2019

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2019

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Найкращі проекти:

Z-стажери

Z-стажери

Проект, в якому люди покоління Z розв'язують реальні проблеми бізнесу за допомогою дизайн-мислення.

Детально
Обрії майбутнього

Обрії майбутнього

"Обрії майбутнього" - це філософський дводенний семінар для підлітків, покликаний розвинути візіонерські навички та критичне мислення, що організовується спільно з The Aspen Institute Kyiv.

Детально
Zero Waste School

Zero Waste School

Триденний тренінг для учнів та вчителів, покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах. Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day у своїх громадах.

Детально
Стажування

Стажування

Це тримісячна програма, спрямована на профорієнтацію студентів 2-5 курсів. Klitschko Foundation створює всі умови, де молоді люди мають змогу відчути на собі всі етапи працевлаштування: від проходження співбесіди до отримання рекомендацій для наступного місця роботи.

Детально
Посилка успіху

Посилка успіху

"Посилка успіху" - це конкурс серед загальноосвітніх та спортивних шкіл на отримання нового спортивного інвентарю.

Детально
Клич друзів – граймо разом

Клич друзів – граймо разом

Конкурс серед загальноосвітніх шкіл на встановлення спортивного майданчику. Проект об'єднує місцеві громади та популяризує здоровий спосіб життя.

Детально
Школа успіху

Школа успіху

"Школа успіху" – безкоштовний освітній проект для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички ХХІ століття від інноваційних українських та міжнародних компаній та організацій.

Детально