Cайт УФБ  

Чим займається фонд:

Фонд працює у двох основних напрямках - системна філантропія та розвиток громадянського суспільства. Обидва напрямки мають єдину ціль - активізувати населення Херсона. Абсолютно впевнені, що споживацькі настрої гальмують, а очікування позитивних змін без власної участі - просто не матимуть результатів! Основний напрямок благодійності у 2020 році - сприяння подоланню поширенню COVID-19 на Херсонщині (реалізовувся проєкт "Спецфонд "СтопВірус - Херсон".


Дані за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Документи за рік: 2015 2016 2017 2018 2020

Вибачте, за цим фондом немає докладних даних

Найкращі проекти:

ХЕРСОН COMMUNITY ХОР

ХЕРСОН COMMUNITY ХОР

Пісня об'єднує людей! Ми у цьому впевнилися народивши унікальний в Україні проєкт. Незнайомі між собою херсонці збиралися, щоб заспівати хором.

Детально
Національний рейтинг благодійників

Open Space для глухих діток

Твої діти чують цей світ, можуть говорити... А поруч в зовсім здорових родинах народжуються глухі дітки…Це біда - на все життя! Вони навчаються у спеціалізованному інтернаті, й саме для них Фонд громади Херсона "Захист" поставив собі за мету - обладнати кімнату для неформального спілкування

Детально
Спецфонд

Спецфонд "СтопВірус-Херсон

26 березня 2020 ми розпочали проєкт "Спецфонд «СтопВірус-Херсон» з метою протидії поширенюю COVID-19 на Херсонщині. Дії за проєктом Фонд координує з обласним антикризовим штабом Херсонської обласної державної адміністрації, підписавши з владою відповідний меморандум.

Детально